Přeskočit navigaci

Včelí produkty

Sortiment kategorie Včelí produkty (11 produktů)Cena s DPH
Stránka:
Medovina Mandlová 0,5l

Medovina Mandlová 0,5l

Medové víno s typicky sladko-hořkou medově mandlovou chutí a vůní. Jedinečný výrobní postup umožnil zachovat přirozeně se vyskytující biolátky v medu a výsledný produkt obohatit o buketní látky z procesu kvašení. Lze konzumovat i teplé pro zahřátí. Výrobek je držitelem prestižního ocenění Česká Chuťovka.

Baleno: 0,5l

140.00,- Kč
Medovina Přírodní 0,5l

Medovina Přírodní 0,5l

Přírodní medové víno s typicky medovou chutí a vůní již po prvním doušku nápoje ucítíte sílu včel, vůni úlů a plástů. Toto je ten bájný nápoj, který pili bohové na Olympu. Díky unikátním výrobním postupům jsou zachovány všechny cenné biolátky zastoupené v medu. S oblibou konzumujeme i teplé pro zahřátí.

Baleno: 0,5l

140.00,- Kč
Medovinka Černý rybíz 0,5l

Medovinka Černý rybíz 0,5l

Medovina s příchutí černého rybízu. Má výjimečnou nasládle kyselkavou chuť a ovocno-medovou vůni. Již první ochutnání překvapí, neboť se ukáže, že chuť černého rybízu je velmi pěkně zakulacená medem. Tento druh Medoviny může být považován za opravdový elixír pro svůj vysoký obsah vitamínů, (zejména vit. C), antioxidantů, a dalších biologicky aktivních látek.

Baleno: 0,5l

160.00,- Kč
Medovinka Cherry 0,5l

Medovinka Cherry 0,5l

Extravagantní kompozice kvalitního medu a čerstvé višňové šťávy dala vzniknout medovině plné slunce a sladkých třešní. Medovinka Cherry je tím pravým nápojem pro všechny ženy, které mají své skryté sny a muže, kteří mají svá tajná přání.

Baleno: 0,5l

160.00,- Kč
Medovinka Ženšen 0,5l

Medovinka Ženšen 0,5l

Tato Medovinka má velmi zajímavou sladce nahořklou chuť. Ženšen se díky svým pozoruhodným léčivým účinkům proslavil jako zázračná rostlina. Dokáže stimulovat lidskou psychiku, krevní oběh i sexuální funkce. Říká se o něm, že je králem všech rostlin a svým působením "kořenem života". Ve spojení s medovinovým kvasným nápojem vytváří chuťový unikát, jehož celkový účinek vyznívá jako jedinečný životabudič.

Baleno: 0,5l

170.00,- Kč
Propolisová mast 50ml

Propolisová mast 50ml

Propolisová mast s peruánským balzámem a medvědicí lékařskou antiseptická a hojivá je určena k ošetřování ekzémů, kožních defektů, lupenky, atopie, popálenin, bércových vředů, praskající kůže i jiných poranění. Propolis a medvědice lékařská jsou kvůli svému protizánětlivému účinku přítomny ve vysoké koncentraci. Peruánský balzám je substancí, která má intenzivní hojivý účinek. Pro výrobu masti je použit kvalitní masťový základ na bázi vepřového sádla, který umožňuje nejlepší prostup aktivních igrediencí přes kůži.

Baleno: 50ml

150.00,- Kč
Propolisová tinktura extra silná 20ml

Propolisová tinktura extra silná 20ml

Propolisová tinktura extra silná je velmi razantní a účinná forma propolisu. Obsahuje až 20% rozpuštěných propolisových látek v 80% lihu. V koncentrovaném stavu používáme na potírání aftů, akné, vřídků, zubních krčků, hnisavých ran, lůžek atp. Ředěná tinktura je určena ke kloktání na odhlenění a k výplachům úst při paradentóze.

Baleno: 20ml

150.00,- Kč
Balzám na rty s medem a lípou

Balzám na rty s medem a lípou

Vhodné i pro citlivé rty se sklonem k tvorbě suchých šupin, koutků a oparů. Pravidelným používáním se Vaše rty stanou pevnější a odolnější vůči povětrnostním vlivům a suchému vzduchu.
Složení:propolis, bambucké máslo, hroznový olej, včelí vosk, med, lípa, ricínový olej

Baleno: 30 g

170.00,- Kč
Balzám na ruce s propolisem a lípou

Balzám na ruce s propolisem a lípou

Balzám na ruce s propolisem, máslem karité a lipovým extraktem pro každodenní péči o namáhanou pokožku rukou. Lze používat i jako intenzivní regenerační kúru na ruce. Léčí suchou a rozpraskanou kůži.
Složení:propolis, bambucké máslo Karité, hroznový olej, včelí vosk, lípa

Baleno: 100 g

190.00,- Kč
Balzám s propolisem a rozmarýnem

Balzám s propolisem a rozmarýnem

Regenerační balzám s propolisem, kokosovým olejem a rozmarýnem. Vhodný pro denní péči o pokožku, zvláčňuje a regeneruje suchá, drsná a citlivá místa na pokožce.Vhodný na popraskané paty, záněty a ekzémy.
Složení:bambucké máslo, včelí vosk, propolis, olej z listů rozmarýnu, olej z citronů , kokosový olej

Baleno: 50 g

170.00,- Kč