Přeskočit navigaci

Zelené čaje

2 důvody proč pít zelený čaj.
  1. Má uklidňující účinky
  2. Chrání buňky.

Sortiment kategorie Zelené čaje (5 produktů)Cena s DPH
Stránka:
China Oolong Se Chung - částečně oxidovaný čaj 70g

China Oolong Se Chung - částečně oxidovaný čaj 70g

Jemně květinový čaj s malým obsahem kofeinu. Mezi černým a zeleným čajem je ještě tzv. čaj žlutý, nazývaný oolong (vysl. oulong), neboli čaj polofermentovaný. Pro tuto úpravu se vybírají nejušlechtilejší druhy čaje, a proto je také tento čaj řazen ke špičkové kvalitě. Listy obsahují látku nazývanou katechin. Je vyráběn stejně jako černý, ale proces fermentace, na rozdíl od černého čaje není dokončen.

Baleno: 70g

90.00,- Kč
Zelený čaj - Exsklusiv

Zelený čaj - Exsklusiv

Pečlivě vybraný zelený čaj pro milovníky sypaných čajů. Pravý čínský zelený čaj s povzbuzujícími účinky příznivě ovlivňující duševní činnost a trávení.

Baleno: 70g

60.00,- Kč
Zelený čaj - Jasmín

Zelený čaj - Jasmín

Pečlivě vybraný zelený čaj provoněný bílými lístky jasmínu povzbudí Vaše smysly.

Baleno: 50g

60.00,- Kč
Zelený čaj China Sencha

Zelený čaj China Sencha

Tento velice kvalitní zelený čaj, pro jehož výrobu se používají pouze mladé lístky je vyrobený dle japonské technologie. Podle této technologie se výhonky čaje napařují kolem 30 sekund a poté se protřepávají pod horkým vzduchem. Schnou tak dlouho, dokud nevypadají jako zelené jehličí. Tímto způsobem zpracování se zachovává mnoho důležitých látek, které pozitivně ovlivňují naše zdraví. Decentně nasládlá a příjemně svíravá chuť. Japonští lékaři doporučují vypít denně několik šálků tohoto zeleného čaje.

Baleno: 70g

60.00,- Kč
Gingko zelený čaj s listem Jinanu

Gingko zelený čaj s listem Jinanu

V listech jinanu (Gingko Biloba) se hojně vyskytují zajímavé typy flavonoidních látek a tzv. gingkoloidů, které mají vliv na zlepšení krevního oběhu, rozšiřování cév zejména věnčitých a mozkových. Gingko brzdí procesy kornatění cév, zlepšuje jejich elasticitu a pevnost. Bylina je ceněna hlavně díky vlivu na dobré prokrvování a okysličování mozku, čímž se zvyšuje soustředění, zlepšuje paměť a zpomaluje se skleróza. Gingko je ideálním řešením pro studenty, manažery a osoby, které duševně pracují, trpí zapomínáním a potřebují povzbudit. Při pravidelném pití čaje Gingko se můžete cítit dobře.

Baleno: 20x1,5g

38.00,- Kč